Cam Temizleme

Dış Cam temizlik ve cam temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik türüdür. Dış cam temizliği’nde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir.

Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız.

magaza temizliği şirketi   magaza temizliği   magaza temizlik şirketi   magaza temizlik

Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizleme yapan personellerin SSK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.

Sonuçta unutmayalım ki garantisi olmayan hiçbir hizmetin ikinci bir şansı olmaz! .

Dış cephe alikoband, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Cephe nizin periyodik (sürekli) temizlik silimi konusunda sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını dileriz…

İSG Temizlik Şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, sizlerinde güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım…

ev temizliği, ofis temizliği, cephe temizliği, daire temizliği, inşaat temizliği, temizlik şirketleri, firmaları,  (6)   ev temizliği, ofis temizliği, cephe temizliği, daire temizliği, inşaat temizliği, temizlik şirketleri, firmaları,  (7)   Sweeping Up   ev temizliği, ofis temizliği, cephe temizliği, daire temizliği, inşaat temizliği, temizlik şirketleri, firmaları,  (9)

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİK REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI;

1-SİNPAŞ İNŞAAT A.Ş MERKEZ PLAZA BİNASI DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ BALMUMCU-BEŞİKTAŞ
2-CAN HOLDİNG MERKEZ BİNA DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ İKİTELLİ
3-ARİSTON MERKEZ BİNA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ BEŞİKTAŞ
4-SINAV DERSANESİ ŞUBELERİ DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ BEŞİKTAŞ BAKIRKÖY AVCILAR BAĞCILAR BAŞAKŞEHİR ATAŞEHİR
5-ATRİUM ÇARŞI DIŞ CEPHE METAL VE CAM TEMİZLİĞİ BEYLİKDÜZÜ BÜYÜKÇEKMECE
6-BLOK TEKSTİL A.Ş DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ HADIMKÖY
7-ACAR GROUP ŞİRKETLER TOPLULUĞU MERKEZ BİNA CAM TEMİZLİĞİ HARAMİDERE AVCILAR
8-ENERJİ PETROL DAĞITIM A.Ş MERKEZ BİNA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ KÜÇÜKÇEKMECE
9-ÇATMA TEKSTİL MAKİNELERİ A.Ş DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ İKİTELLİ
10-DÜNYA TİCARET MERKEZİ BİNALARI DIŞ CEPHE METAL ALİKOBANT TEMİZLİĞİ BAKIRKÖY
11-EFES PİLSEN DEPOLARI MARMARA GIDA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ BÜYÜKÇEKMECE
12-CİHAN İNŞAAT A.Ş MERKEZ BİNA PLAZA DIŞ CEPHE CAM METAL TEMİZLİĞİ YUKARI DUDULLU ÜMRANİYE
13-TEPE İNŞAAT A.Ş ÇİMENTO ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ PROJESİ DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ ATAŞEHİR
14-ÖZGÜN KİMYA A.Ş DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ ÜMRANİYE
15-BERİKAP A.Ş FABRİKA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ TUZLA ORHANLI

Plaza Temizliği

Firmamız PLAZA TEMİZLİK Hizmetlerinde kurumsal yapısı ve yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerine özel çözümler sunmaktadır. Plaza temizliği hizmetlerimizde; sabit plaza temizlik elemanı kadrosu talep edebileceğiniz gibi dış cephe cam temizliği, plaza ortak alan temizliği ve ofis içi cam ile halı temizliği taleplerinizi de iletebilirsiniz.

İstanbul bölgesinde birçok plaza, işyeri, konut, ofis, fabrika, site ve tesis temizliği yapan firmamız sizleri de referansları arasında görmekten onur duyacaktır.

dış-cephe-cam-temizliği (2)   dış-cephe-cam-temizliği (1)   dış-cephe-cam-temizliği (2)   dış-cephe-cam-temizliği (4)

Plaza Temizliği Konusunda bizden alabileceğiniz hizmetlerimiz:

–  Plaza Temizliği Temizlik Kadrosu Temini
– Plaza Ofis temizliği
– Plaza çay ve servis elemanı temini
– Plaza HOLDİNG İnşaat temizliği
– Plaza Ofis içi cam ve  Halı yıkama hizmetleri
– Plaza Dış cephe ve Cam temizliği,
– Plaza Dağcı cephe temizliği
Konularında Ücretsiz keşif için bizi arayabilirsiniz.

Tüm Plaza Temizlik  işleri ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sizlere eğitimli temizlik personeli ile hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır. 

Liman Temizliği

Firmamız Liman Temizlik Şirketleri arasında öncü firmalar dandır.Şirket olarak Liman Temizliği hizmetlerinde siz değerli müşterileri için tüm temizlik dallarında hizmet vermektedir.Liman genel temizlik elemanı temini, liman alanı zemin temizliği, liman gümrüklü alan temizliği, konteyner ve  liman yüksek vinçlerin yıllık temizlik hizmetlerini firmamızdan talep edebilirsiniz.Bunun yanında liman işletme binaları genel temizlik hizmetleri de sunarak tüm temizlik detayları tarafımızdan sunulmaktadır.

Liman Temizlik Şirketleri   Liman Temizlik   Liman Temizlik Firmaları   Liman Temizliği

Liman Temizliği Hizmetleriniz için müşteri temsilcimizden randevu alınız; 0212 590 34 90 – 0216  657 07 56

Her türlü ekipman ve uzman kadrolarımızla Marmara bölgesi  kıyı şeridinde hizmet verebilecek alt yapıya sahip firmanız işletmeleriniz de çözüm ortağınız olarak çalışmaktan memnuniyet duyacaktır. Bunun yanında liman işletmesine ait tüm gemi ve yat temizliği konularında da özel ekiplerimizle bizden hizmet talep edebilirsiniz.

Temizlik Hizmetleri Dikilitaş

12 yıllık tecrübesi ile Dikilitaş Temizlik Hizmetleri firmaları arasında güvenle tercih edebileceğiniz firmamız, Dikilitaş bölgesinde yürütmüş olduğu tüm temizlik hizmetleri çözümlerinde müşterilerine garantili uygun fiyatlı temizlik sunmaktadır.

Dikilitaş Temizlik Hizmetleri, Olarak Çalışmalarımızda öncelikle sigortalı personel,temizlik makine parkuru ve kaliteli temizlik ürünleri ile çalışan firmamız müşterilerimize sorunsuz temizlik hizmeti taahhüt etmektedir.Dikilitaş ilçesindeki temizlik hizmetleri talepleriniz için müşteri temsilcilerimizi aramanız yeterli olacaktır.Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile en doğru ve ekonomik temizlik teklifini bizden alabilirsiniz.

ev temizliği   fabrika temizliği   inşaat sonrası temizlik   dış cephe cam temizliği


İstanbul Dikilitaş İlçesinde Talep edebileceğiniz Genel ve Mobil Temizlik Hizmetlerimiz

cizgi

Dikilitaş ev temizlik Hizmeti İSG TEMİZLİK, Günlük ev temizliği veya detaylı ev temizlik hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve temizlik ekipmanlarımızla evinizi 1 iş günü içinde temizleyerek evinizi hijyen açısından en iyi şekilde temizleyerek sizlere teslim ediyoruz. Dikilitaş bölgesinde evinizi en uygun fiyatlarla ve hijyen açısından detaylı temizlik yaptırabilirsiniz.

Dikilitaş temizlik Hizmeti olarak , evinizin durumuna göre, buharlı ev temizlik veya periyodik ev temizlik hizmetlerimizden ve evinizdeki extra yaptıracağınız işlere göre temizlik firmamız’dan fiyat talep edebilirsiniz. İstanbul Temizlik Hizmetleri arasında 12 yıldır siz değerli müşterilerimize, kaliteli temizlik anlayışıyla, güler yüzlü personellerimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla Dikilitaş dahil istanbulun her bölgesine ev temizliği hizmeti sunmaktadır.

cizgi

 Dikilitaş Ofis temizliği Hizmeti, İSG Temizlik, Dikilitaş bölgesin’de ofis temizliklerin’de profesyonel ekiplerle çözümler üretmektedir. Günlük , Haftalık,  Aylık ofis temizliği konusun’da tecrübeli ekipmanlarımız ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla siz değerli iş yeri sahipleri ve değerli çalışanlarınızın çalışma durumuna göre belirttiğiniz hizmet doğrultusunda ofisiniz için hizmet talebi yapabilirsiniz.

Dikilitaş Ofis temizliği veya iş yeri temizliklerinizde, dilerseniz günlük, haftalık, aylık gibi periyotlarda bizlerden Dikilitaş bölgesinde ofis temizliğiniz için temizlik personelleri talep edebilirsiniz. İstanbul Dikilitaş ofis temizliği Hizmeti, olarak 7 / 24 ofis veya iş yeri temizliği için bizleri arayarak iş hakkında veya fiyatlar konusunda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

cizgi

Dikilitaş İnşaat sonrası temizlik hizmetleri, konusun’da tecrübeli ve profesyonel ekipler doğrultusun’da bilgi sahibi olmak inşaat temizliğinin en önemli maddelerinden bir tanesidir.

Dikilitaş bölgesinde Temizlik Hizmetleri arasında profesyonelliğini kanıtlamış olan İSG TEMİZLİK, inşaat sonrası temizlik, ve tadilat sonrası temizlik gibi hizmetler’de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak profesyonel ekibiyle en iyi şekilde tamamlayacağını garanti ederiz.  Dikilitaş inşaat sonrası temizlik veya tadilat sonrası temizlik fiyatlarımız ve referanslarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya hazırız.

cizgi

Dikilitaş Dış cephe cam temizliği, hizmetleri konusun’da tecrübeli ve profesyonel ekipler doğrultusunda uzmanlık gerektiren bir en önemli maddelerden bir tanesidir. İstanbul Dikilitaş bölgesin’de dış cephe cam temizliği hizmeti veren kurumsal bir firma olarak profesyonelliğini kanıtlamış Temizlik Hizmetleri arasında 12 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Dikilitaş Dış cephe cam temizliği metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli 2 ayrı yüzey’de ise yüzeylere uygun kimyasal madde kullanılmalıdır. Kimyasal maddeler kesinlikle seçilirken TSE Belgesine sahip ürünler seçilmesi daha doğru bir karar olacaktır. Zira yanlış kullanılan kimyasal sonucu dış cephe cam temizliği hizmeti etkin ve kalıcı çözüm’den çok geçici ve cepheye zarar veren hizmetten öteye gidemez.

Dikilitaş Dış cephe cam temizliği firması olarak , 12 Yıllık tercübelerimiz doğrultusun’da Dikilitaş dış cephe cam temizliği 1 yıl içinde kesinlikle 2 ( iki ) kez yapılmalıdır ve binamızı korozyona karşı korumalıyız sonrasında camlarınız’da kalıcı lekeler görülebilir. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar, toza karşı maksimum koruması sağlayacağı gibi estetik görünümünü de koruyacaktır. Bir diğer önemli konu ise;  Dikilitaş dış cephe cam temizliğini yapan şirket veya kişilerin iş güvenliği açısından SGK güvencesi altında olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleri gerekir.

cizgi

Dikilitaş Fabrika temizliği, Fabrikanın faaliyet alanına göre temizlik hizmetleri Konusu’nda değişiklik göstermektedir. Dikilitaş fabrika temizliği 3 grup’tan ayrılır günlük, haftalık, ve aylık olarak gruplandırılır. Bu alanda yaptığımız hizmetlerimiz ise; fabrika temizliği, zemin temizliği, inşaat temizliği, fabrikanın bahçe bakım hizmetleri gibi tüm hizmetleri profesyonel ekipmanlarımız ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla sizlere destek vermekteyiz.

Dikilitaş Fabrika Temizliği; Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Zira fabrika temizlik hizmetleri; temizlik dallarının hemen hemen hepsini kapsar. Fabrika; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır.

Fabrika temizliği dolayısıyla profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla talibiz. Ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanın sizlerin de güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.

Temizlik Hizmetleri Erenköy

12 yıllık tecrübesi ile Erenköy Temizlik Hizmetleri firmaları arasında güvenle tercih edebileceğiniz firmamız, Erenköy bölgesinde yürütmüş olduğu tüm temizlik hizmetleri çözümlerinde müşterilerine garantili uygun fiyatlı temizlik sunmaktadır.

Erenköy Temizlik Hizmetleri, Olarak Çalışmalarımızda öncelikle sigortalı personel,temizlik makine parkuru ve kaliteli temizlik ürünleri ile çalışan firmamız müşterilerimize sorunsuz temizlik hizmeti taahhüt etmektedir.Erenköy ilçesindeki temizlik hizmetleri talepleriniz için müşteri temsilcilerimizi aramanız yeterli olacaktır.Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile en doğru ve ekonomik temizlik teklifini bizden alabilirsiniz.

ev temizliği   fabrika temizliği   inşaat sonrası temizlik   dış cephe cam temizliği


İstanbul Erenköy İlçesinde Talep edebileceğiniz Genel ve Mobil Temizlik Hizmetlerimiz

cizgi

Erenköy ev temizlik Hizmeti İSG TEMİZLİK, Günlük ev temizliği veya detaylı ev temizlik hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ve temizlik ekipmanlarımızla evinizi 1 iş günü içinde temizleyerek evinizi hijyen açısından en iyi şekilde temizleyerek sizlere teslim ediyoruz. Erenköy bölgesinde evinizi en uygun fiyatlarla ve hijyen açısından detaylı temizlik yaptırabilirsiniz.

Erenköy temizlik Hizmeti olarak , evinizin durumuna göre, buharlı ev temizlik veya periyodik ev temizlik hizmetlerimizden ve evinizdeki extra yaptıracağınız işlere göre temizlik firmamız’dan fiyat talep edebilirsiniz. İstanbul Temizlik Hizmetleri arasında 12 yıldır siz değerli müşterilerimize, kaliteli temizlik anlayışıyla, güler yüzlü personellerimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla Erenköy dahil istanbulun her bölgesine ev temizliği hizmeti sunmaktadır.

cizgi

 Erenköy Ofis temizliği Hizmeti, İSG Temizlik, Erenköy bölgesin’de ofis temizliklerin’de profesyonel ekiplerle çözümler üretmektedir. Günlük , Haftalık,  Aylık ofis temizliği konusun’da tecrübeli ekipmanlarımız ve profesyonel çalışma arkadaşlarımızla siz değerli iş yeri sahipleri ve değerli çalışanlarınızın çalışma durumuna göre belirttiğiniz hizmet doğrultusunda ofisiniz için hizmet talebi yapabilirsiniz.

Erenköy Ofis temizliği veya iş yeri temizliklerinizde, dilerseniz günlük, haftalık, aylık gibi periyotlarda bizlerden Erenköy bölgesinde ofis temizliğiniz için temizlik personelleri talep edebilirsiniz. İstanbul Erenköy ofis temizliği Hizmeti, olarak 7 / 24 ofis veya iş yeri temizliği için bizleri arayarak iş hakkında veya fiyatlar konusunda detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

cizgi

Erenköy İnşaat sonrası temizlik hizmetleri, konusun’da tecrübeli ve profesyonel ekipler doğrultusun’da bilgi sahibi olmak inşaat temizliğinin en önemli maddelerinden bir tanesidir.

Erenköy bölgesinde Temizlik Hizmetleri arasında profesyonelliğini kanıtlamış olan İSG TEMİZLİK, inşaat sonrası temizlik, ve tadilat sonrası temizlik gibi hizmetler’de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak profesyonel ekibiyle en iyi şekilde tamamlayacağını garanti ederiz.  Erenköy inşaat sonrası temizlik veya tadilat sonrası temizlik fiyatlarımız ve referanslarımızla sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaya hazırız.

cizgi

Erenköy Dış cephe cam temizliği, hizmetleri konusun’da tecrübeli ve profesyonel ekipler doğrultusunda uzmanlık gerektiren bir en önemli maddelerden bir tanesidir. İstanbul Erenköy bölgesin’de dış cephe cam temizliği hizmeti veren kurumsal bir firma olarak profesyonelliğini kanıtlamış Temizlik Hizmetleri arasında 12 yıldır müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Erenköy Dış cephe cam temizliği metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli 2 ayrı yüzey’de ise yüzeylere uygun kimyasal madde kullanılmalıdır. Kimyasal maddeler kesinlikle seçilirken TSE Belgesine sahip ürünler seçilmesi daha doğru bir karar olacaktır. Zira yanlış kullanılan kimyasal sonucu dış cephe cam temizliği hizmeti etkin ve kalıcı çözüm’den çok geçici ve cepheye zarar veren hizmetten öteye gidemez.

Erenköy Dış cephe cam temizliği firması olarak , 12 Yıllık tercübelerimiz doğrultusun’da Erenköy dış cephe cam temizliği 1 yıl içinde kesinlikle 2 ( iki ) kez yapılmalıdır ve binamızı korozyona karşı korumalıyız sonrasında camlarınız’da kalıcı lekeler görülebilir. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar, toza karşı maksimum koruması sağlayacağı gibi estetik görünümünü de koruyacaktır. Bir diğer önemli konu ise;  Erenköy dış cephe cam temizliğini yapan şirket veya kişilerin iş güvenliği açısından SGK güvencesi altında olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleri gerekir.

cizgi

Erenköy Fabrika temizliği, Fabrikanın faaliyet alanına göre temizlik hizmetleri Konusu’nda değişiklik göstermektedir. Erenköy fabrika temizliği 3 grup’tan ayrılır günlük, haftalık, ve aylık olarak gruplandırılır. Bu alanda yaptığımız hizmetlerimiz ise; fabrika temizliği, zemin temizliği, inşaat temizliği, fabrikanın bahçe bakım hizmetleri gibi tüm hizmetleri profesyonel ekipmanlarımız ve tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla sizlere destek vermekteyiz.

Erenköy Fabrika Temizliği; Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Zira fabrika temizlik hizmetleri; temizlik dallarının hemen hemen hepsini kapsar. Fabrika; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır.

Fabrika temizliği dolayısıyla profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla talibiz. Ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanın sizlerin de güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.

 

ElektrikciElektrikci