Dağcı Temizlik Şirketi

Günümüzde yüksek yapılar bir hayli artmıştır ve temizliği ise tamamen sorun haline gelmiştir. Dağcı dış cephe temizliği, ve, dağcı cam temizlik, hizmetlerini 3 yıldır kurumsal yapısıyle yürüten firmamız, öncelikle müşterilerimizin ve firmamızın yüksek alan iş güvenliği normlarını harfiyen uygulayarak garantili hizmet sunmaktadır.

sözleşmeli personel   sozlesmeli_personel_ilani   1366700642_52_personel   277840_sozlesmeli-personel

Dağcı temizlik elemanları, sertifikalı oldukları gibi SSK güvencesiyle beraber özel sigorta poliçeleri ile şirketimiz güvencesindedir. Türkiye çapında yürüttüğümüz dağcı temizlik hizmetleri, projelerimiz ile sizlere de yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.Firmamızdan dağcı eleman temin edebileceğiniz gibi komple hizmet içinde dağcı temizlik fiyatı, alabilirsiniz.

İstanbul dışı dağcı eleman, temini hizmetlerinde konaklama ve ulaşım hizmetleri müşterilerimize aittir.Yüksek alanlar ile ilgili işiniz ne olursa olsun bizden fikir ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dağcı sistemiyle uzay çatı temizliği veya ulaşılmayan tüm alanlar artık sorun olmaktan çıkmıştır.0212 590 34 90 bilgi için.

 

ElektrikciElektrikci