Temizlik Şirketleri İş İlanları

Temizlik şirketleri iş ilanları’ na baktınız ve güvenilir bir temizlik işi arıyorsunuz ? İSG temizlik şirketi temizlik elamanı ilanı işi konusunda kurumsallaşmış yapısı ile bünyesinde yürüttüğü projelere temizlik personeli alımlarına sürekli devam etmektedir.Temizlik işine ihtiyacınız var ise yapmanız gereken sadece bizimle irtibata geçmektir.

sözleşmeli personel   sozlesmeli_personel_ilani   1366700642_52_personel   277840_sozlesmeli-personel

Size İstanbul anadolu yakası ve istanbul avrupa yakası bir çok projesi olan şirketimiz sizlerin bilgi ve becerilerilerine uygun bir proje üretecektir,özellikle cam temizlik elemanı, makine temizlik elemanı ve genel temizlik elamanı konusunda tecrübeli iseniz hiç vakit kaybetmeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Şirketimiz dolgun ücret+ssk+yol+yemek+mesai kapsamında çalışanlarına 8 saatlik mesailerle huzurlu ve güvenli çalışma ortamları sunar.Personel maaş ödemeleri her ayın 5 inde bankadan gününde ödenir,sigortasız personel asla çalıştırılmaz.Temizlik elemanı olarak çalışmak ve çalıştığınızın karşılığını almak en doğal hakınız olduğunu bilen şirketimiz sizleride ekipleri arasında görmekten mutluluk duyacaktır.

 

ElektrikciElektrikci