Site Temizlik Sözleşmesi

Site Temizliği, ve Site Temizlik Hizmetleri: Günümüzde yerleşim alanlarının şehirlerden uzaklaşmasıyla birlikte şehre yakın toplu konutlara olan ilgi artmıştır.

Genellikle geniş yeşil alanları olan müstakil veya çok katlı ya da her ikisinin de bir arada olduğu projelerin uygulanmasıyla birlikte site yönetimlerinin çevre düzenlemesi, bahçe bakımı, temizlik gibi ihtiyaçlarının karşılanması için profesyonel yaklaşımlara başvurmaları neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarılı çevre düzenleme projeleri, bahçe bakımı ve genel temizlik hizmetleri ile site yönetimlerine profesyonel çözümler sunmaktadır.Site Temizlik Sözleşmesi Örnekleri hakkında detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

sözleşmeli personel   sozlesmeli_personel_ilani   1366700642_52_personel   277840_sozlesmeli-personel

Firmamız her büyüklükteki toplu yaşam alanlarının site temizlik sözleşmesi hizmetlerini organize etmektedir.Site temizlik sözleşmelerimiz asgari 1 yıllık süreçlerde sürmektedir.

Site Temizlik Sözleşme Hizmeti Genel Olarak :

1-Site Temizliği için Sabit temizlik personeli istihdam ederek kadro oluşturulur ve hizmet aralıksız devam eder.

2-Site ortak alanlar için Periyodik (HAFTALIK-AYLIK)olarak sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunarız.

3- Site Temizlik hizmetleri ;Site çöplerinin toplanması , site yollarının temizliği , park vb . Açık ve kapalı alanların temizliği ile apartman bloklarının koridor ,merdiven , depo vb. ortak alanların temizliği yapılmaktadır.

4- Yolların temizliği için akülü veya benzinle çalışan yer süpürme araç ve makineleri kullanılmaktadır .Bu şekilde fazla toz kaldırmadan , modern yöntemlerle temizlik yapılabilmektedir .

5- Firmamız ayrıca sitede var ise açık ve kapalı garaj alanlarının da bünyesinde bulunan yer yıkama otomatları ile belirlenen periyotlarda temizlemektedir.

6-Hizmet ödeme planı ise; Aylık hak ediş düzenlerek kesilen faturanın takip eden ayın 15 inde tahsil edilerek devamlılığı sağlanmaktadır.Hizmet süresince tüm çalışanların yasal hakları firmamız sorumluluğunda olup diğer alt giderlerde dahil anahtar teslimi hizmet felsefemizle müşterilerilerimize ekstra maliyetler oluşturulmadan sözleşme kapsamında profesyonel kadromuzla yürütülmektedir.

7- Site Temizlik Hizmetleri haftalık operasyon birimimizce gizli denetimler yapılarak yönetiminize raporlandırma yapılır, aksayan ve düzensiz olan tüm hizmet detaylarına acil müdahale edilir.
Bilgi için : Lütfen ücretsiz keşif isteyiniz….0212 590 34 90 Tüm Marmara Bölgesinde Hizmet ve Servis Ağımızla Hizmetinizdeyiz.

 

ElektrikciElektrikci