Beylikdüzü Site Temizlik Şirketi

Site Temizliği, ve Site Temizlik Hizmetleri: Günümüzde yerleşim alanlarının şehirlerden uzaklaşmasıyla birlikte şehre yakın toplu konutlara olan ilgi artmıştır.

Genellikle geniş yeşil alanları olan müstakil veya çok katlı ya da her ikisinin de bir arada olduğu projelerin uygulanmasıyla birlikte site yönetimlerinin çevre düzenlemesi, bahçe bakımı, temizlik gibi ihtiyaçlarının karşılanması için profesyonel yaklaşımlara başvurmaları neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Başarılı çevre düzenleme projeleri, bahçe bakımı ve genel temizlik hizmetleri ile site yönetimlerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

magaza temizliği şirketi   magaza temizliği   magaza temizlik şirketi   magaza temizlik

Firmamız her büyüklükteki toplu yaşam alanlarının site temizlik hizmetlerini organize etmektedir .

Beylikdüzü Site Temizlik Hizmeti Genel Olarak :

1-Site Temizliği için Sabit temizlik personeli istihdam ederek kadro oluşturulur ve hizmet aralıksız devam eder.

 2-Site ortak alanlar için Periyodik (HAFTALIK-AYLIK)olarak sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunarız.

Site Temizlik hizmetleri ;Site çöplerinin toplanması , site yollarının temizliği , park vb . Açık ve kapalı alanların temizliği ile apartman bloklarının koridor ,merdiven , depo vb. ortak alanların temizliği yapılmaktadır.

Yolların temizliği için akülü veya benzinle çalışan yer süpürme makineleri kullanılmaktadır .Bu şekilde fazla toz kaldırmadan , modern yöntemlerle temizlik yapılabilmektedir . Firmamız ayrıca sitede var ise açık ve kapalı garaj alanlarının da bünyesinde  bulunan yer yıkama otomatları ile belirlenen periyotlarda temizleyecektir.

Ekonomik ve esnek ödeme planlarımız ve profesyonel kadromuzla sizlere de uygun bir çözüm bulacağımızdan eminiz…

Bilgi için : Lütfen ücretsiz keşif isteyiniz….

 

ElektrikciElektrikci