Granit Mermer Zemin Cilalama

ev temizliği, ofis temizliği, cephe temizliği, daire temizliği, inşaat temizliği, temizlik şirketleri, firmaları, (1)    ev temizliği, ofis temizliği, cephe temizliği, daire temizliği, inşaat temizliği, temizlik şirketleri, firmaları, (2)   ev temizliği, ofis temizliği, cephe temizliği, daire temizliği, inşaat temizliği, temizlik şirketleri, firmaları, (3)   ev temizliği, ofis temizliği, cephe temizliği, daire temizliği, inşaat temizliği, temizlik şirketleri, firmaları, (5)

 • GRANİT MOZAİK BETON MERMER ZEMİN CİLAMAMA

Zeminlerin yüzeylerini dış etkenlere karşı korumak ve yüzeye görsel parlaklık ve görüntü kazandırmak amacıyla fiziksel kuvvet ve özel kimyasallar uygulayarak zemini kaplayan kimyasala CİLA denir.

Firmamız zemin cilalama işlerinizde garantili ve ekonomik çözümler sunmaktadır. Uzman ekiplerimiz ile her türlü zemin cilalama hizmetlerinizi yerinde keşif yaparak en doğru seçimi sunmak için çalışmaktadır.

Temizlik sektöründe iki çeşit cila maddesi vardır, birisi POLİMERİZE CİLA diğeri ise KRİSTALİZE CİLA’ dır. Bu iki cila da birbiriyle kıyaslandığında birbirine karşı farklı özellikleri vardır.

ev temizliği, ofis temizliği, cephe temizliği, daire temizliği, inşaat temizliği, temizlik şirketleri, firmaları, (10)   ev temizliği, ofis temizliği, cephe temizliği, daire temizliği, inşaat temizliği, temizlik şirketleri, firmaları, (11)   mermer-cilalama1   surekli-temizlik-hizmetleri

 • POLİMERİZE MERMER CİLASI UYGULAMASI

Polimer Cila: Polimer, yayıcı akrilik asit, akrilik ester ve styren den oluşur. Genelde mermer, karo, traverten ve mozaik vs. yüzeylere paspasla veya bezle sürülmek suretiyle uygulama yapılır. Cilanın rengini veren polimer maddesi beyaz olduğu için halk arasında bu cilaya süt cila veya sürülerek yapıldığı için sürme cilada denilir.

 • KRİSTALİZE MERMER CİLASI UYGULAMASI

Kristalize zemin cila uygulaması, yapısında kalsiyum karbonat içeren taşların mermer,  karo, traverten vs. yüzeylerde doğal gözeneklerin makine, kimyasal ve uygun aparatlar kullanarak zemin içeriği ile cilanın fiziksel kuvvetle yakılarak reaksiyona sokulması, kısmen de olsa doğal gözeneklerin doldurulması, cilanın zeminle kaynaştırılması işidir.

ev temizliği, ofis temizliği, cephe temizliği, daire temizliği, inşaat temizliği, temizlik şirketleri, firmaları, (6)   ev temizliği, ofis temizliği, cephe temizliği, daire temizliği, inşaat temizliği, temizlik şirketleri, firmaları, (7)   Sweeping Up   ev temizliği, ofis temizliği, cephe temizliği, daire temizliği, inşaat temizliği, temizlik şirketleri, firmaları, (9)

 

ElektrikciElektrikci