Otopark Temizliği İstanbul

Otopark temizliği İstanbul, hizmetlerimiz; otopark zemin yıkama ve inşaat sonrası otopark genel temizlik şeklinde verilmektedir.Firmamız bünyesinde mevcut binicili akülü otopark zemin temizleme makineleri ile hızlı ve etkin çözümler  yanında basınçlı sulu sistemlerle de hizmet sunmaktayız.

Yaptığımız İşler'den Bazıları (3)   Yaptığımız İşler'den Bazıları (9)    otopark park   Yaptığımız İşler'den Bazıları (1)

  1. Kapalı Otopark Zemin Temizliği;zemin yıkama yapılmadan önce yüzeyde mevcut tüm harç, boya artıkları, toz ve kalıntılar yüzeye zarar verilmeden kazıma aparatları ile detaylıca elden geçirilir, tüm kalıntılardan temizlenen yüzey Zemin yıkama makineleri ile tozun durumuna göre en az 2-3 defa yıkanarak kullanıma hazır hale getirilir.
  2. Otopark Havalandırma Hatları ve Yangın Tesisat hatları temizliği de sunan firmamız otopark alanında mevcut tüm temizlik hizmetleri için kurumsal çözümler ile hizmetinizdedir.

Otopark temizlik hizmetleri için firmamızı aramanız durumunda sizlere teknolojik destek ve kaliteli hizmetin yanında ekonomik fiyatlarımızla da yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Firmamız İstanbul dışı projelerinizde de servislerimizle hizmetinizdedir.

BAZI OTOPARK TEMİZLİĞİ REFERANSLARIMIZ:

 1. METROKENT KAPALI OTOPARK ENDÜSTRİYEL BETON ZEMİN YIKAMA HİZMETLERİ(30.000 MT2)
 2. AKASYA EVLERİ: OTOPARK EPOKSİ ZEMİN TEMİZLİĞİ İSTANBUL(25.000 MT2)
 3. SİNPAŞ GYO HALKALI PROJESİ ASFALT ZEMİN OTOPARK, HAVALANDIRMA VE YANGIN TESİSAT HATLARI TEMİZLİĞİ(35.000 MT2)
 4. GEBZE ORGANİZE SANAYİ;TAYAŞ GIDA FABRİKA OTOPARK VE İÇ ALAN ZEMİN VE HAVALANDIRMA HATLARI TEMİZLİĞİ(38.000 MT2)
 5. COCACOLA İKİTELLİ DEPO ZEMİN TEMİZLİĞİ İSTANBUL (10.000 MT2)
 6. İSPARK ÜMRANİYE KATLI OTOPARKI: PARK İŞARETLERİ, TOTEMLER, YANGIN HATLARI, LAVABOLAR VE ZEMİN, OTOPARK  TEMİZLİĞİ İSTANBUL (12.000 Mt2)
 7. TEMPO LOJİSTİK GEBZE VE HARAMİDERE İKMAL MERKEZİ: YÜKSEK RAF, YANGIN HATLARI, APERELER VE ZEMİN TEMİZLİĞİ (45.000 Mt2)
 8. PROGTAN&GAMBEL GEBZE İKMAL MERKEZİ: YÜKSEK RAF, YANGIN HATLARI, APERELER VE ZEMİN TEMİZLİĞİ (15.000 Mt2)

 

ElektrikciElektrikci