Özel Jet ve Uçak Temizliği

İSG temizlik firması olarak profesyonel hizmet verdiğimiz alanlardan biride özel jet ve uçak temizliği’dir. Uçuştan yeni gelmiş veya uçuşa yeni çıkacak olan uçakların profesyonel ve hızlı bir şekilde temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu özel hizmet için eğitimli personellerimiz ile hizmetinizdeyiz.

UÇAK İÇİ TEMİZLİK:

uçak temizliği, jet temizliği (5)   uçak temizliği, jet temizliği (6)   uçak temizliği, jet temizliği (7)   Airplane interior

Yeni uygulamaya göre; uçağın ön ve arka galeri (mutfak bölümü) temizliği, ön ve arka çöplerin alınması, ön ve arka tuvalet temizliği ve su basılması, koridor ve uçak koltuk temizliği  İSG Temizlik şirketi tarafından uzman ekiplerimizle verilmektedir.

UÇAK DIŞ YÜZEY TEMİZLİĞİ:

uçak temizliği, jet temizliği (8)   uçak temizliği, jet temizliği (4)   uçak temizliği, jet temizliği (1)   uçak jet temizliği

Rutin yada olağan dışı kontrolleri tamamlanmış uçaklar, önce hangar dışında temizleneceği uygun bir noktaya çekilir.Özel temizlik ekibimizle,  uçağın burun bölgesinden başlayıp, kanat, motor ve kuyruk bölgesine kadar fırçalayarak kir ve pastan arındırılır. Fırçalanmış kısımlar daha sonra Tazyikli suyla iyice yıkanarak uçak dış yüzey temizliği sonlandırılır.

 

ElektrikciElektrikci