Vasıfsız Eleman İstanbul

Firmamız İstanbul genelinde inşaat ve şantiye alanlarına vasıfsız eleman, amele, anahtarcı, asansörcü ve kaba işler ile ince işler temizlik elemanları temin etmektedir. Aynı zamanda taşıma yükleme ve boşaltma elemanı da temin eden firmamız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Firmamızdan bu hizmeti talep etmeniz durumunda sizler için bu işleri takip eden bir sorumlu, iş güvenliği kıyafet desteği, personel ulaşım ve yemek temini gibi konuları tek kalemden çözmenin yanında tüm personeli faturalı çalışarak gider gösterebilme avantajları sunmaktayız.

Kimlerle çalışıyoruz. Tabii ki şantiyeler, oteller, fabrikalar, fuarlar,matbaalar, üretim tesisleri, ve sanayi tesislerinde talep edilen tüm vasıfsız personel ihtiyacınız için bizleri arayabilirsiniz.

Çalışmalarımız asgari 15 günlük ve üzeri çalışmalarda uygulanmaktadır.Hizmet süresince karşılıklı sözleşme yapıldıktan hemen sonra hizmete başlanmaktadır.

Tarafımızdan uzun zamanlı sözleşme talep edilmesi durumunda karşılıklı görüşmelerle fiyat ve hizmet şekli ile alakalı alternatif önerilerimizi sizlerle paylaşmak isteriz.

ev temizliği  fabrika temizliği  Yaptığımız İşler'den Bazıları (10)  otoparking


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

ElektrikciElektrikci