Fabrika Temizliği

Profesyonel ekip & Ekipmanlarla

Fabrika Temizliği

İSG TEMİZLİK A.Ş. olarak, Fabrika Temizliği; Temizlik hizmetleri içerisinde farklı ve özel bir yeri vardır. Zira fabrika temizlik hizmetleri ; temizlik dallarının hemen hemen hepsini kapsar. Fabrika; inşaat, ofis, cam, dış cephe ve zemin yıkama hizmetlerini kapsadığı gibi üretim sahası ve makine teçhizat temizliklerini de içine alır.

Fabrika temizliği dolayısıyla profesyonellik ve tecrübe gerektirir. Temizlik hizmetlerinize uzman kadromuz ve teknolojik alt yapımızla talibiz. Ücretsiz expertiz hizmetimizden yararlanın sizlerin de güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım.

Ülke ekonomisine büyük katkıları olan fabrika ve tesislerinin önem ve değerini bilen İSG TEMİZLİK LTD. ŞTİ. sizleri de referansları arasında görmekten onur duyar.

Fabrika Temizliği İstanbul

Fabrika temizliği şirketi İSG Temizlik olarak istenilen ufak,büyük,çaplı tüm fabrika temizliği işlerinde Profesyonel ekip ve ekipmanlarla size en iyi şekilde hizmeti sunacaktır. Fabrika temizlik hizmetleri yaptırmayan firmalarda ürünlerin üretimini veya yapılan hizmetlerde düşüş olduğu görülmüştür.

İş yerinizin veya fabrikanızın temiz veya düzenli tutulması, hijyen standartlarının yanı sıra çalışanlarınızın sağlığı içinde büyük önem taşımaktadır. Fabrika temizlenmesinde bir önemli detay ise Biriken toz ve kabarcık birikmesinden kaynaklı yangın tehlikesi oluşturmaktadır. Fabrika temizlik şirketi olan İSG Temizlik firmaları olarak, Fabrika Temizliği için Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

0 212 590 34 90