Ofis Temizliği

Profesyonel ekip & Ekipmanlarla

Ofis Temizliği

Ofis temizliği temizlik hizmetlerin’de önemli yer tutmaktadır. Bütün işletmeler sabah iş başı yaptığında çalıştığı ortamın görsel güzelliklerinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını arzular. Bununda bize göre en önemli nedeni evimizden çok işyerimizde vaktimizin geçmesidir. Ofis temizliği rutin yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından İstanbul ofis çalışanlarının motivasyonu artar.

İSG Temizlik Şirketi olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor ve temiz bir ofis garanti ediyoruz. Ofis temizliğin’de alışılmışları değiştirin. Sabah işe geldiğinizde miss gibi ofis… dediğinizi duyar gibiyiz. Sizlere mis gibi tertemiz ofisler garanti ediyoruz.

Ofis temizliği nasıl yapılır

Ofisiniz istediğiniz süre aralıklarında ya da günlük olarak temizlenmelidir. Tüm çalışma masaları silinmeli, masa üstündeki aksesuarların tozu alınmalıdır. Ayrıca ofisin tüm zeminleri silinmeli, çöp poşetleri değiştirilmelidir. Camlarınız istediğiniz periyotlarda silinmeli ve iç camlar en az haftada bir silinmelidir.

Haftada bir mutlaka detaylı genel temizlik yapılmalıdır. Çöp kovaları yıkanmalı, oturma grupları silinmelidir. Petekler ve jalûzilerin tozu alınmalı, dolap üstleri, kapılar iyice silinmelidir. En önemlisi ofis ortamındaki mutfak ve tuvaletler günlük temizlenmeli ve hijyenik ürünlerle gerekli hijyenin sağlanması gerekmektedir.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

0 212 590 34 90