Otopark Temizliği

Profesyonel ekip & Ekipmanlarla

Otopark Temizliği

Kapalı Otopark temizliği, Zemin Temizliği; zemin yıkama yapılmadan önce yüzeyde mevcut tüm harç, boya artıkları, toz ve kalıntılar yüzeye zarar verilmeden kazıma aparatları ile detaylıca elden geçirilir, tüm kalıntılardan temizlenen yüzey Zemin yıkama makineleri ile tozun durumuna göre en az 2-3 defa yıkanarak kullanıma hazır hale getirilir.

Otopark Havalandırma Hatları ve Yangın Tesisat hatları temizliği de sunan firmamız otopark alanında mevcut tüm temizlik hizmetleri için kurumsal çözümler ile hizmetinizdedir.Otopark temizliği; trafik işaretleri, sensörler, levhalar ve yön çizgilerini de kapsayan genel temizlik hizmetleri ile de eksiksiz hizmet alabilirsiniz.

Otopark temizlik hizmetleri için firmamızı aramanız durumunda sizlere teknolojik destek ve kaliteli hizmetin yanında ekonomik fiyatlarımızla da yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Firmamız İstanbul dışı projelerinizde de servislerimizle hizmetinizdedir.

Günümüzde kapalı ve açık otopark alanları hızla çoğalmaktadır.Artan talebe bağlı olarak firmamız bu özel hizmeti size özel çözümlerle sunmaktadır. Otopark temizlik hizmetlerimiz; otopark zemin temizliği ve yıkama ile inşaat sonrası otopark genel temizlik şeklinde verilmektedir.Firmamız bünyesinde mevcut binicili akülü otopark zemin temizleme makineleri ile hızlı ve etkin çözümler sunmaktayız.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

0 212 590 34 90