İSG temizlik şirketi olarak; sözleşmeli temizlik personeli çalışma alanlarımız sınırsızdır. Sizlerle yapacağımız görüşmeler ve fizibiliteden sonra

tesisinizyada işyerinize uygun çalışma programı çıkartılır.Programla birlikte oluşturulacak temizlik kadrosu belirlenir. Sözleşmeli temizlik personeli kadrosu gerekli tecrübede olsa da tesisimize özgü temizlik eğitimi verilir.

Bu eğitim çalışma başladıktan sonrada ihtiyaca göre aylık olarak devam eder.Çalışacak kadronun oluşturulmasıyla birlikte gerekli olan malzeme,ekipman ve makine parkuru tasarlanır ve oluşturulur. Temizlik şirketi olarak Kullandığımız malzeme ve ekipman TSE standartlarına haiz 1.kalitededir.Personellerimiz firmamızın kıyafetlerinden tesisinize uygun olanıyla fotoğraflı yaka kartı ile çalışır.Personellerimizin gölge dosyaları ilgili biriminize teslim edilir.

sözleşmeli personel   sozlesmeli_personel_ilani   1366700642_52_personel   277840_sozlesmeli-personel

Temizlik personeli iş başı yapmadan SSK girişleri 1 ( bir ) gün önceden ilgili biriminize teslim edilir.

Hizmet süresince 30 Günlük periyotlarda (1 ay) temizlik hizmeti fatura edilir. takip eden ayda ödemesi tahsil edilir. Temizlik hizmeti sözleşmelerimiz asgari 1 yıl üzerinden imza altına alınır.siz değerli müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda özel sözleşmeler yapılır.

Temizlik şirketi olarak hizmet başlangıcından sonra aylık toplantılarla iş süreci değerlendirilir.Denetim sorumlu müdürlerimiz tarafından 7/24 saat gözetmeksizin haftada 4 kez (2 gün gündüz – 2 gün gece) denetimleri yapılır.Periyodik olarak denetleme tutanağı tarafınıza sunulur.Müşterilerimizin yasal ve personellerimizin özlük hakları tarafımızca korunmaktadır.

Hizmet detayları ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibat kurunuz.Tarafımızdan Temizlik sözleşme örneğiisteyebilirsiniz.

Neden İSG Temizlik ?

  1. Müşterilerinin ve personellerinin yasal ve özlük haklarını korur.
  2. Güçlü mali yapısıyla müşterilerine özel alternatif ödeme çözümleri sunar.
  3. Temizlik sektöründe haksız rekabete karşı hizmet kalitesi, kurumsal yapısı ve uygun fiyat politikaları geliştirir ve uygular
  4. Temizlik Makineleri, Ekipmanları ve Kimyasal malzemeler seçiminde sektörün lider kuruluşları ile çalışır.
  5. Operasyonel boyutta eğitimli ve profesyonel kadrosuyla denetleme ve raporlamada müşterilerine bilgi aktarımını düzenli yapar.
  6. Personel seçiminde müşteri beklentileri,tecrübe,eğitim düzeyi,yaş,diksiyon ve görüntü esaslarını uygular.