Hizmetlerimiz

Hizmet Anlayışımız Güven Üzerine Kuruludur.

Dış Cephe Cam Temizliği
Metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyde cam silme temizlik kimyasalı her zeminde doğru olan kullanılmalıdır.
HİZMET DETAYI
Fabrika Temizliği
Firmamız istenilen ufak, büyük, çaplı tüm fabrika işlerinizde Profesyonel ekip ve ekipmanlarla tarafınıza en iyi şekilde hizmeti sunacaktır.
HİZMET DETAYI
İnşaat Sonrası Temizlik
Oturma, Çalışma alanlarınızın tamamlanmasının ardından yapıların kullanıma açılacak düzeyde temizlik işlemlerinin yapılması gerekmektedir.
HİZMET DETAYI
Otopark Temizliği
Otopark temizliği için şirketimizi aramanız durumunda kaliteli hizmetin yanında ekonomik fiyatlada yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
HİZMET DETAYI
Site & Konut Temizliği
İstanbul İli sınırları içerisinde bina konut ve site temizliği, hizmetlerinde uzman ekibimizle müşterilerimize kurumsal çözümler sunmaktayız.
HİZMET DETAYI
Şantiye Temizliği
Şantiye alanında gerekli önlemlerini alarak, sizlere sunulan zaman dilimi içerisinde profesyonel ekiple temiz ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.
HİZMET DETAYI
Sert Zemin Cilalama
Zemin Cilalama ilk günkü görünümü koruyabilmesi için belirli zamanlarda cilalanması & bakımının doğru malzeme ile yapılması gerekmektedir.
HİZMET DETAYI
Villa Temizliği
Firmamız Villa Temizliği konusunda sunduğu hizmetler ile sektöründe Villa Temizliği denilince akla gelen önemli firmalar arasında yer almaktadır.
HİZMET DETAYI
Ofis Temizliği
İstanbul Service Group Temizlik Şirketi olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor ve temiz bir ofis garanti ediyoruz.
HİZMET DETAYI