İSG TEMİZLİK A.Ş. olarak dış cephe cam temizlik, hizmetlerinde istanbul’da başarılı uygulamalarımızla hizmetinizdeyiz.

Dış cephe cam temizliği konusunda 20 yıllık tecrübe ve birikim ile bizler dış cephe cam temizlik işiniz için uzman ekiplerimizle hazırız. İstanbul Dış Cephe Temizlik Şirketleri, arasında yeni iş güvenliği yasasına uygun sertifikalı personeller kaliteli hizmet anlayışı ile dış cephe cam temizlik hizmetinizi güvenle alabileceğiniz firmamız sizler için;
1-Sepetli dış cephe temizliği,
2-Asansörlü dış cephe temizlik,
3-Kule Plaza Residance dış cephe cam temizliği,
4-Endüstriyel Dağcı Sistem Temizlik sistemleri,

Uzmanlık gerektiren tüm zor çalışmalarda profesyonel kadroları ve uzman İSG yönetimimizle hizmetinizdeyiz.

dış cephe asansör temizlik  dış-cephe-cam-temizliği (2)  dış-cephe-cam-temizliği (1)  dış cephe sepetli silim

Sonuçta unutmayalım ki garantisi olmayan hiçbir hizmetin ikinci bir şansı olmaz! .

Firmamız Dış cephe cam temizlik veya cam temizliği konularında 15 yıllık uzman bir firmadır. Dış cephe cam temizliği’nde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. Kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etkin ve kalıcı çözümden çok geçici ve cepheye zarar veren bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Diğer bir konuda kesinlikle yeni İş güvenliği yasasına uygun ekip ve ekipmanlarla çalışmaktır.

Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe cam temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir diğer önemli husus ise; dış cephe cam temizliğini yapan şirket ya da kişilerin iş güvenliği açışından dış cephe cam temizliği yapan personellerin SGK lı olmaları ve müşteriye bu konuda güven vermeleridir.

        

Dış cephe alikoband, alemiyon, Metal, kaplama, cam giydirme cephe, btb, plaza ya da yüksek bina türü ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç ya da teleskopik uzatma ile binanıza uygun bir çözüm önerilir.

Cephe nizin periyodik (sürekli) temizlik silimi konusunda sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını dileriz…

İSG Temizlik Şirketi; tecrübeli personel, doğru kimyasal teknolojik ekipman ve garantili hizmet ile siz müşterilerine yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

ÜCRETSİZ keşif hizmetimizden yararlanın, sizlerinde güçlü ve güvenilir yardımcınız olalım

DIŞ CEPHE TEMİZLİK REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI;

Duman Kaya Vizyon Dağcı Temizlik Sistemi Dış Cephe Cam Temizliği Kartal
Yeşil Plaza Asma Sepet Dış Cephe Cam Temizliği Topkapı
Akasya Acıbadem Rezidans Dış Cephe Cam Temizliği Üsküdar
Atrium Çarşı Dış Cephe Metal Ve Cam Temizliği Beylikdüzü
Blok Tekstil A.Ş Dış Cephe Cam Temizliği Hadımköy
Acar Group Şirketler Topluluğu Merkez Bina Cam Temizliği Avcılar
Enerji Petrol Dağıtım A.Ş Merkez Bina Dış Cephe Cam Temizliği Küçükçekmece
Çatma Tekstil Makineleri A.Ş Dış Cephe Cam Temizliği İkitelli
Dünya Ticaret Merkezi Binaları Dış Cephe Metal Alikobant Temizliği Bakırköy
Efes Pilsen Depoları Marmara Gıda Dış Cephe Cam Temizliği Büyükçekmece
Cihan İnşaat A.Ş Merkez Bina Plaza Dış Cephe Cam Metal Temizliği
Tepe İnşaat A.Ş Dış Cephe Cam Temizliği Ataşehir
Özgün Kimya A.Ş Dış Cephe Cam Temizliği Ümraniye
Berikap A.Ş  Fabrika Dış Cephe Cam Temizliği Tuzla Orhanlı
Sınav Dersanesi Şubeleri Dış Cephe Cam Temizliği Beşiktaş
Gezer Deri Fabrika Dış Cephe Cam Temizliği, Hadımköy
Petrol Plaza Dış Cephe Cam Temizliği, İstoç
Yıl teks Kampüs Endüstriyel Dağcı Sistem Dış Cephe Cam Temizliği
Öz-Sel Ecza Deposu Dış Cephe Cam Temizliği Ümraniye

      

Dış Cephe Cam Temizliği Tam olarak nedir ?

Dış cephe cam temizliği‘nde son yıllarda aşırı talebin artmasıyla Türkiye’nin inşaat Sektöründeki yükselişiyle beraber hızlı yapılar ve deprem yönetmeliğine göre uygun tasarlanmış olan Bina, Plaza, Kule, Rezidansların dış yüzey kaplamalarının zamanla atmosferdeki Yağmur suyu, Araç egzoz dumanı gibi hava kirliliğinden sonra yüzeye yapışan kirlerin temizlenmesi adına bina yetkilileri Tecrübeli ve profesyonel bir kurum veya kuruluştan dış cephe cam temizliği hizmeti satın alındıktan hemen sonra dış cephenizdeki kirlerin profesyonel ekiplerce gerekli & doğru  kimyasallar kullanılarak temizletme işidir.

Dış cephe cam silme işlemi işi bilen tecrübeli, profesyonel personellerden yardım alınarak prosedüre uygun bir şekilde yapılması gerekmektedir. Dış cephe cam temizliği konusunda gerekli eğitimleri almış iş güvenlik kazalarını en az seviye düzeyine getirerek sağlıklı ve güven içinde gerekli çalışmaları yapan personeller tarafından yapılması gereken çok önemli bir iş kolu olmakla birlikte tecrübeli ve profesyonel bir firmadan destek almanız sizler için en doğru karar olacaktır.

İşinde tecrübeli bir Dış cephe cam temizliği firmasın’dan hizmet satın almak istediğinizde firma binanın dış cephe temizliği gibi tüm işlemlerini uygularken kullanacağı yardımcı ekipmanlarla dış cephe bina yapı malzemesine göre tercih edilmeli ve malzemenin yapı ve dokusuna uygun temizlik ürünü tercih etmesi gerekmektedir.

Farzedelim’ki Dış cephenize amatörce bir çalışma sonucun’da dış cephenizi Çizebilir, Bozabilir, cephedeki malzemeyi soldurabilir tabiki en önemliside cephenizde kötü bir görünüme dönüştürebilir, bu yüzden dış cephe cam temizliği firması tercih ederken temizlik şirketi en iyi şekilde analiz edilmeli, firmanın referansları istenmeli ve en önemlisi cepheniz’de demo çalışmalar talep edilebilir.

 

ElektrikciElektrikci