Kurumsal

Hakkımızda

Köklü Yönetim & Güçlü Kadro

İSTANBUL SERVİCE GROUP TEMİZLİK HİZMETLERİ A.Ş sektörün Türkiye’de ki artan önemine paralel olarak 1998 yılında faaliyete geçmiştir. Başta Temizlik hizmeti olmak üzere Bahçe Bakım, Teknik Servis ve ofis destek Elemanları Temini ile bu tarihten itibaren kurumsal müşterilerimize modern ve profesyonel bir anlayışla hizmet vermekteyiz.

Üstlenilen her projeyi en iyi performans ve müşteri memnuniyeti ile sürdürebilen şirketimiz sektöründeki sürdürülebilir müşteri devamlılığını sağlayan firmalardandır. Müşterilerimize kaliteli hizmeti sunmanın koşulunun ancak; uzman bir ekip, detaylandırılmış planlama,nitelikli hizmet organizasyonu ile mümkün olduğuna; bununda ancak kar eden ve elde ettiği karı doğru finansal planlama-yatırım ve uygulama ile kullanan bir şirket olmakla mümkün olduğuna ve adil tek ticari kuralın bu olduğuna inanıyoruz.

Sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve personel eğitimine birinci derecede önem veren yönetimimiz ve bu bilinçte eğitilen profesyonel kadromuz ile sizlerin kaliteli ve ekonomik hizmet veren bir çözüm ortağınız olmayı umuyoruz.

Vizyonumuz

Sektörde kalite,güvenilirlik,eğitim ve teknolojik yeniliklerin kullanılması konularında öncülük etmek,bu sektörde İSTANBUL SERVİCE GROUP olarak sürekli,kalıcı ,adaletli bir rekabat üstünlüğü sağlayarak sunduğumuz hizmetlerde müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

Misyonumuz

Hizmetlerimiz ,çözümlerimiz,güvenilirlik ve iş ahlakımız ile sektörümüze,müşterilerimize ve çalışanlarımıza değer katan bir kurum olmaktır.

Kalite Politikamız

Sürekli gelişen temizlik sektöründe, müşteri beklentilerine uygun hizmet verebilmek adına kalitemizi sürekli yükselterek müşteri memnuniyeti sağlamak.