Sert Zemin Cilalama

Profesyonel ekip & Ekipmanlarla

Sert Zemin Cilalama

Her türlü zemin ve alanda uygulayabileceğiniz cila işlerinizde uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Sert Zemin Cilalama: Zemin de ilk işlem cila makineleri ile yapılan kristalize cila yöntemidir. Bu sistemde zemin makinelerle yıkanarak iyice çözülür.

Zemin detaylıca temizlendikten sonra cilalama işlemi makinelerle atılır. Alanın ve zeminde ki malzemenin durumuna göre cila bir kaç kat atılarak yediril, bu işlemin bitiminde cila parlatma işlemi yapılarak cila işi sonlandırılır. Kristalize yöntemiyle yapılan cilalama da zemin cilası uzun süre dayanır ve temizlenmesi de kolaydır.

İkincisi elle yapılan sürme ciladır. Sürme cila yapılacak alan makinelerle yıkanarak temizlenir ve özel pedlerle zemine cila sürülür, bu işlem bir kaç kat zeminin durumuna göre parlaklık alınıncaya kadar devam eder.

İstenilen sonuç alındığında cila işi sonlandırılır. Kristalize cilaya göre dayanıklılığı azdır. Her iki tip cilalama da da dayanıklılık zemin üzerindeki yoğunluğa bağlı olduğundan ne kadar sıklıkla cila yapmak gerektiği konusunda zaman vermek mümkün değildir.

FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN HEMEN ARAYIN

0 212 590 34 90
Güvenlik Firmaları Bilgisayarcı Güvenlik şirketleri